Basketball Academy

Lynx Liberec

Site logo

Rozpis tréninků BA Lynx Liberec

Po

U-10 15:30-16:30

ZŠ Broumovská - Pastýřík

U-15 16:30-18:00

ZŠ Broumovská - Obešlo, Čapek, Pastýřík

U-13 18:00-19:30

SOŠ Liberec - Pastýřík, Pešík

U-21 19:30-21:00

SOŠ Liberec - Obešlo, Pastýřík

B-tým 21:00-22:00

SOŠ Liberec - Obešlo, Pastýřík

Út

U-8 17:00-18:00

ZŠ Broumovská - Šimůnková, Pastýřík

U-10+dívky 18:00-19:00

ZŠ Broumovská - Šimůnková, Pastýřík

U-15 18:00-19:30

SOŠ Liberec - Obešlo, Čapek

A-tým 19:30-21:30

SOŠ Liberec - Pastýřík, Číla

St

U-11 15:30-16:30

SOŠ Liberec - Martinovská

U-12 17:00-18:30

ZŠ Broumovská - Pastýřík, Pešík

U-13 18:30-20:00

ZŠ Broumovská - Pastýřík, Pešík

A-tým 20:30-22:00

SOŠ Liberec - Pastýřík, Číla

Čt

U-10 + dívky 16:00-17:00

ZŠ Broumovská - Martinec, Martinovská, Obešlo

U-11 17:00-18:00

ZŠ Broumovská - Martinec, Martinovská, Obešlo

U-12 18:00-19:00

ZŠ Broumovská - Martinec, Martinovská

U-15 18:00-19:30

SOŠ Liberec - Obešlo, Čapek

U-21 19:15-20:30

SOŠ Liberec - Obešlo

B-tým + HB-tým 20:30-22:00

SOŠ Liberec - Plašil

U-12 15:30-17:30

SOŠ Liberec - Pastýřík, Pešík

U-13 15:30-17:30

SOŠ Liberec - Pastýřík, Pešík

U-15 15:30-17:00

ZŠ Broumovská - Obešlo, Čapek

U-11 17:00-18:30

ZŠ Broumovská - Martinovská

U-21 17:30-19:00

ZŠ Broumovská - Obešlo

A-tým 19:00-21:00

SOŠ Liberec - Pastýřík, Číla

TÝM U11

October 2018

Friday, 19th

2018

October

{{ kalMoment(month).format('MMMM YYYY') }}
Dnes
  • {{calendar.name | startCase}}
Den
Měsíc
Čas
Rozpis tréninků
Na vybrané období nejsou zaplánovány žádné tréninky týmu U-8.
    12:00 PM
{{kalMoment(day.events[0][0].startDate.toJSDate()).format('Do')}}
Rozpis tréninků{{kalMoment(day.events[0][0].startDate.toJSDate()).format('MMMM Do')}}
{{day.length}}
Kategorie U11 je první kategorií, ve které hráči naší akademie sehrají mistrovská utkání, které jsou vnímány jako prostředek v rozvoji potenciálu daného jedince. I nadále je kladen velký důraz na rozvoj pohybových dovedností a sportovní všestranost. Kategorie sehraje šest turnajů pořádaných pod záštitou České basketbalové federace - severní Čechy
Michaela Martinovská, hlavní trenér

Michaela Martinovská

Kučera Matěj

Sedlatý Mikuláš

Elgner Tomáš

Vokurka Vendelín

Halenčák Vítek

Šulc Štěpán

Lazaryan David

Bitkovski Andrej

Pátek Jakub

Veselý Tomáš

Brna Vojtěch

Procházka Jakub

Kelemen Alex

Lazaryan Stefan

Nikolov Samuel

Pavlinská Viktorie

Suchánková Karolína

Šírová Eliška

Sponzoři