Basketball Academy

Lynx Liberec

Site logo

Rozpis tréninků BA Lynx Liberec

Po

U-10 15:30-16:30

ZŠ Broumovská - Pastýřík

U-15 16:30-18:00

ZŠ Broumovská - Obešlo, Čapek, Pastýřík

U-13 18:00-19:30

SOŠ Liberec - Pastýřík, Pešík

U-21 19:30-21:00

SOŠ Liberec - Obešlo, Pastýřík

B-tým 21:00-22:00

SOŠ Liberec - Obešlo, Pastýřík

Út

U-8 17:00-18:00

ZŠ Broumovská - Šimůnková, Pastýřík

U-10+dívky 18:00-19:00

ZŠ Broumovská - Šimůnková, Pastýřík

U-15 18:00-19:30

SOŠ Liberec - Obešlo, Čapek

A-tým 19:30-21:30

SOŠ Liberec - Pastýřík, Číla

St

U-11 15:30-16:30

SOŠ Liberec - Martinovská

U-12 17:00-18:30

ZŠ Broumovská - Pastýřík, Pešík

U-13 18:30-20:00

ZŠ Broumovská - Pastýřík, Pešík

A-tým 20:30-22:00

SOŠ Liberec - Pastýřík, Číla

Čt

U-10 + dívky 16:00-17:00

ZŠ Broumovská - Martinec, Martinovská, Obešlo

U-11 17:00-18:00

ZŠ Broumovská - Martinec, Martinovská, Obešlo

U-12 18:00-19:00

ZŠ Broumovská - Martinec, Martinovská

U-15 18:00-19:30

SOŠ Liberec - Obešlo, Čapek

U-21 19:15-20:30

SOŠ Liberec - Obešlo

B-tým + HB-tým 20:30-22:00

SOŠ Liberec - Plašil

U-12 15:30-17:30

SOŠ Liberec - Pastýřík, Pešík

U-13 15:30-17:30

SOŠ Liberec - Pastýřík, Pešík

U-15 15:30-17:00

ZŠ Broumovská - Obešlo, Čapek

U-11 17:00-18:30

ZŠ Broumovská - Martinovská

U-21 17:30-19:00

ZŠ Broumovská - Obešlo

A-tým 19:00-21:00

SOŠ Liberec - Pastýřík, Číla

Muži “HB”

October 2018

Friday, 19th

2018

October

{{ kalMoment(month).format('MMMM YYYY') }}
Dnes
  • {{calendar.name | startCase}}
Den
Měsíc
Čas
Rozpis tréninků
Na vybrané období nejsou zaplánovány žádné tréninky týmu U-8.
    12:00 PM
{{kalMoment(day.events[0][0].startDate.toJSDate()).format('Do')}}
Rozpis tréninků{{kalMoment(day.events[0][0].startDate.toJSDate()).format('MMMM Do')}}
{{day.length}}
Družstvo mužů, které pravidelně nastupuje v regionální soutěži a sport dělá především pro zábavu a radost z pohybu. Hráči tohoto týmu nastupují v Jizerské basketbalové lize.
Jan Pastýřík, hlavní trenér

Jan Pastýřík

Sponzoři